KaliteTech Teknoloji Hizmetlerimiz Detay Sayfası - www.kalitetech.com
#

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ ?

Bu konuda destek almak istiyorsanız lütfen iletişim butonundan bizimle iletişim kurunuz.

İletişim

WEBSİTENİZLE BİZ İLGİLENİYORUZ

Çoğu website sahibi, işlerinin yoğunluğu veya yönetim panelinin kullanım zorluğundan dolayı içerik girişi yapamamakta ve bundan dolayı website güncelliğini kaybetmektedir. Bunun sonucunda, arama motorlarında günden güne arka planda kalan website, daha az ziyaretçi tarafından görüntülenmekte ve potansiyel müşteri kaybına uğramaktadır. Bunun önüne geçmek için Kalitetech Teknoloji olarak websitenizle biz ilgileniyoruz ve websitenizi güncel tutarak, tüm faaliyetlerden sizleri haberdar ediyoruz.

Kısaca sıralarsak;

■ İçerik olarak girilmesini istediğiniz bilgilerin linkini veya word dokümanı halinde göndermeniz durumunda düzenli olarak içerik girilmesi işlemini gerçekleştiriyoruz ve websitenizi güncel tutuyoruz.

■ Sitenize ziyaretçiler tarafından gönderilen mesajları rapor halinde sizlere iletiyoruz.

■ Yapılan yorumları inceleyip onaylanabilecek olanları onaylayıp yayınlıyoruz. Ayrıca gelen dilek, şikayet gibi kullanıcı görüşlerini inceleyerek sizleri bilgilendiriyoruz.

■ Ek olarak faaliyet alanlarınızı ilgilendiren konularda araştırmalar yapıp içerik olarak girmekte veya özgün makale yazımları yaparak sitenizin daha fazla bilgiyle dolu olmasını sağlamaktayız.

Keywords:
WEBSİTE İÇERİK GÜNCELLEME, YÖNETİM PANELİ KULLANIM, YAZILIM, ANKARA