KaliteTech Teknoloji Hizmetlerimiz Detay Sayfası - www.kalitetech.com
#

İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ ?

Bu konuda destek almak istiyorsanız lütfen iletişim butonundan bizimle iletişim kurunuz.

İletişim

KALİTELİ, PROFESYONEL WEBSİTE ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ

Websiteniz, firmanızın dışa dönük, en iyi şekilde reklamınızı yapabilecek bir araçtır. Kaliteli ve profesyonel bir websiteye sahip firmalar, her zaman bir adım öndedir ve daha profesyonel bir görüntü çizmektedir. Dolayısıyla, özgün içeriğe sahip, kullanım kolaylığı sunan, aranılan içeriğin kolayca bulunabildiği, yapılan işlerin, projelerin profesyonel bir şekilde yansıtıldığı, açıklayıcı bir websitenin, potansiyel müşterileri size çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Tasarladığımız websiteler aşağıdaki özellikleri barındırmaktadır:

■ SEO Yapısına Uygunluk: SEO bir websitesi için olmazsa olmazdır. Yaptığınız işlerin, verdiğiniz hizmetlerin arama motorlarına uygun, daha kolay taranılabilir bir şekilde sitenizde yer alması, sizi arama motorlarında daha üst sıralara yerleştireceği için, daha fazla kitleye ulaşmanız mümkün olacaktır.

Tablet, Cep Telefonu ve Bilgisayarlara Uygunluk: Websitelerin her türlü ekran boyutlarına göre görünürlüğünün düzgün olması önemlidir. Bilgisayarda görüntülemede sıkıntı çıkmazken, cep telefonu veya tabletten görüntülendiğinde, bazı site bileşenlerinin kayması veya gözükmemesi gibi durumlar, sitenizi ziyaret edenlerin tekrar geri dönmemesine ve dolayısıyla müşteri kaybına yol açabilmektedir.

Profesyonel, Şık Yönetim Panelleri: Websiteler, güncel, özgün içeriklere sahip olmalıdır. Güncel olmayan websiteler, arama motorlarında arka sıralarda yer almaktadırlar. Bundan dolayı websitesine içerik girilmesine imkan sağlayacak yönetim panellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler, websitenizi, hiçbir kodlama bilmenize gerek kalmadan güncelleyebilmeniz ve içerik girebilmeniz için kullanımı kolay, şık ve profesyonel yönetim panelleri tasarlıyoruz ve tamamen öğrenip kullanım alışkanlığı edinene kadar sizlere gerekli desteği sağlıyoruz.

■ Size Özel Profesyonel ve Şık Tasarım: Websitenizi tamamen size özel olarak tasarlıyoruz. Hazır bazı şablonları birkaç firmaya aynı olacak şekilde tasarlayan firmalardan değiliz. Tasarımınız, sitenizin görünüşü sadece size özeldir ve kopya site gibi bir durum başınıza gelmez.

Keywords:
SİZE ÖZEL TASARIM, WEBSİTE TASARIM VE KODLAMA, WEB PROGRAMLAMA, SEO UYUMLU WEBSİTE, RESPONSİVE WEBSİTE, ANKARA